ERP ürünleri için 2.53.00.00 sürümü Logo Tarafından kullanıma sunuldu

ERP ürünleri için 2.53.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Önemli Uyarı :

Kurulum dosyalarında güncellemeler yapılmış olup, kurulumdan önce bu dokümanı incelemenizi rica ederiz.

Dikey çözümlerin tamamı kurulmadığında açılışta dikey çözümlerle ilgili uyarı alınabilir. Uyarı alınmaması için add-ons.ini dosyasının içerisinde istenmeyen satırların başına – (eksi) işareti konulmalıdır.

Program klasöründe bulunan add-ons.ini dosyasının içerisinde program açılırken yüklenecek çözümler seçilmektedir. Kullanmadığınız uygulamalara ait satırların başına – (eksi) işareti koyarak program açılışının daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sql 2005 ile birlikte gelen schema binding özellikli view’lar 2.14.00 sürümü ile kullanıma başlanmıştır.Muhasebe toplam tabloları yerini bu view’lara bırakmıştır. Bu sebeple SQL server 2000 sürümü kesinlikle desteklenmemektedir.

Muhasebe toplamları için yeni eklenen view : LV_FFF_DD_EMUHTOT

2.16.00.00 sürümünde bazı altyapı düzenlemeleri yapıldığından, sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Sürüme ait uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.

Yükleme işlemlerine başlamadan önce mutlaka 3. nesil lisanslama için yükleme dökümanlarını okumanızı öneririz.

Genel Uyarılar:

• Genel Tablo Yönetimi altından daha önce oluşturulmuş ve kullanılan tablolar var ise güncelle işlemi yapınız. Genel Tablo Yönetimi tablolarının güncelleme işlemini, firma güncelleme işleminden önce yapınız.

• 1.7x.xx,1.8x.xx versiyonlarından geçişlerde “Tabloları Sürüme Göre Güncelle” işlemi yapılmalıdır.

• Firmaya ait dönemler için Veri Tabanı Araçları oluşturulmalıdır.

• Güncelleme işlemi istenirse bütün firmalar için toplu olarak başlatılabilir.

• Unity Objects ve OD kullanımı mevcut ise bu sürüme uygun araçlar update edilmelidir.

• 2.00 sürümü öncesindeki sürümlerden geçiş yapan kullanıcılarımız versiyon değişimi yapmadan önce tüm ek paket ve kullanıcı arttırımlarını yüklemeli sonrasında versiyon değişimlerini yapmalı.

2.04.00.00 Versiyonundan Önceki Versiyonlardan Geçişleri İçin Uyarılar :

Veritabanı mimarisinde değişiklik yapılmıştır.Yapılan düzenlemeler doğrultusunda SEQ tabloları kullanımdan kaldırılmış, tablolar identity özelliğine dönüştürülmüştür. Tabloların identity özelliğine dönüştürülmesi işlemi Genel tablolar için Sistem İşletmenine girişte ve Genel Tablo Yönetimi Güncellenerek, Firma tabloları içinse firmalar üzerinde tabloların sürüme göre güncellenmesi işlemiyle yapılacaktır.Firma tablolarının güncellenmesi önceki versiyon geçişlerine göre biraz daha uzun sürebilir, işlemi yarıda kesmeyiniz.

2.04 versiyona geçiş işleminde IDENTITY güncelleme sırasında program haricinde eklenmiş olan INDEX ler silinebilir bu yüzden geçişten önce kullanıcılar tarafından eklenmiş olan index lerin yedeği alınarak geçiş sonrasında tekrar oluşturulmalıdır.

Geçiş öncesinde, veri tabanında SCHEMABINDING kullanılarak oluşturulmuş viewlar var ise bu viewslar silinmelidir.

Identity geçişinden sonra eski sürüm programlarla Identity geçişi yapılan veritabanına bağlantı mümkün olmayacaktır. Tüm firmalar geçilmese dahi ortak tabloların yapısı değişecek ve SEQ uzantılı tablolar silinecektir. SEQ uzantılı tabloların olmaması eski sürümlerde datanın kullanılamayacak olması anlamına gelir.

2.42.00.00 sürümüne özel uyarı :

2.42.00 sürümümüz ile birlikte ürün kurulum işlemi sırasında server minimum donanım gereksinimlerini (Konfigurasyonunu) kontrol eden mekanizma geliştirilmiştir.

Geliştirilen bu mekanızma ile birlikte ürün kurulumu sırasında yükleme yapılan server için sistem ihtiyaçları dokümanlarımızda da belirttiğimiz minimum donanım gereksinimlerinin sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilmekte ve bilgi amaçlı uyarı verilmektedir.

2.44.00.00 / 2.45.00.00 sürümüne özel uyarı :

2.44.00 sürüm öncesi eklenen cari hesap kartlarında ISPERCURR alanı NULL olması durumunda ilgili cari hesaba ait e-arşiv faturaların Form Bs’de listelenmeme sorunu ortaya çıkmaktadır.  Çözüm için; NULL olan bu kayıtların ‘0’ sıfır olarak güncellenmesi gerekir. Bu işlem için aşağıdaki örnek sorgu kullanılabilir.

UPDATE LG_500_CLCARD SET ISPERCURR=0 WHERE ISPERCURR IS NULL

2.49.00.00 sürümüne özel uyarı :

2.49.00.00 versiyonu ile birlikte ticari sistem arayüzünde “Satınalma Faturası“, “Satınalma İrsaliyesi“, “Satış Faturası” ve “Satış İrsaliyesi” formlarının görselleri ile ilgili  bir değişiklik olduğunu önemle belirtmek isteriz. Bu formların “Detaylar” tabı, bu sürümle birlikte  “Detaylar” ve “Detaylar II” olarak düzenlenmiştir. Bahsi geçen formların öndeğer hali 3 tab sayfasına sahip olacağından  “Detaylar” tabının bölünmesiyle birlikte bu tab içeriğinin bir kısmı yeni sayfaya taşınmıştır. Eğer bu formlar üzerinde uyarlamalarınız varsa bu düzenlemeden etkilenebileceğinden 2.49.00.00 setine geçiş öncesinde bu formların ayrıca ele alınıp gözden geçirilmesi gerekmektedir.

– Bu düzenlemeye yönelik veritabanı tablolarında özel bir geliştirme yapılmadığından her versiyon değişiminde gerçekleştirdiğiniz standart süreçleriniz veritabanı tabloları için yeterli olacaktır.

ERP 2.53.00.00 Sürümü :

altaltaltaltalt

Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 WINERP-71286 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
Aynı Malzeme İçerisinde Farklı Varyantlar Arasında Malzeme Virmanı Yapılabilmelidir.
Malzeme içerisindeki varyantlar arasında, varyant bazında malzeme virmanın yapılması sağlanmıştır.
2 WINERP-69139 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzeme Sınıfları
Malzeme Sınıfı Tanımlı Fiyat Kartında Yapılan Değişiklik Alt Malzemeleride Etkilemelidir.
Malzeme sınıfının fiyat kartında fiyat değiştirme limiti alanlarında değişiklik yapıldığında malzeme sınıfına bağlı malzemelerin fiyat kartlarındaki fiyat değiştirme limiti alanları güncellenmiyordu, güncellenmesi sağlanmıştır.
3 WINERP-10052 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme kartları F9 sipariş hareketleri penceresinde proje kodu listelensin ve filtre verilebilsin.
Malzeme kartları ekranında F9 menü ile erişilen “Sipariş Hareketleri” ekranında proje kodunun listelenmesi ve filtre olarak verilebilmesi sağlandı.
4 WINERP-65574 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Üretim Emri F9-Planlanan Seri/Lot Girişi Penceresinde Rezerve Edilen Seri/ Lotların Hangi Üretim Emri İçin Rezerve Edildiği Takip Edilebilmeli.Ya Da Raporlanabilmeli
Malzeme kartları sağ tuş Lot / Seri Numaraları penceresinde ilgili Seri veya Lot’un üzerinden ulaşılan hareketleri seçeneği ile açılan “Seri/Lot İşlemleri Özeti” ekranı hareketler tabına Ü.Emri Rezerve ve Ü.Emri No kolonları eklenmiştir. Üretim emri ile rezerve edilen satırların da gösterilmesi sağlanmıştır.
5 WINERP-68349 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartı İçerisindeki Açıklama 2 Alanında da Yabancı Dil Girişi Yapılabilmelidir
Malzeme kartı içerisinde yer alan Açıklama 2 ve Açıklama 3 alanlarına yabancı dilde veri girişinin yapılabilmesi sağlanmıştır.
6 WINERP-74390 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartı Üzerinden Ulaşılan Planlı Hareketler Takibi Ekranında Siparişin Statüsüne Göre (Öneri, Sevkedilebilir) Filtreleme Yapılabilmeli.
Malzeme kartı üzerinden erişilen planlı hareketler takibi penceresi filtre seçeneklerine “Sipariş Statüsü=Öneri/Sevkedilemez/Sevkedilebilir” filtresi eklendi.
7 WINERP-75051 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Varyantlı Bir Malzemeye Ait Ek Malzeme Kartında İlgili Malzemenin Varyantı Seçilebilmeli.
Varyantlı bir malzemeye ait ek malzeme kartında ilgili malzemenin varyantının seçilebilmesi için malzeme (sınıfı) bölümüne V.Kodu ve V.Açıklaması alanları eklenmiştir. LG_FFF_PRCARDS tablosuna VARIANTREF alanı eklenmiştir.
8 WINERP-75175 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartında “Müşteriler / Tedarikçiler” Tabındaki “Sipariş Oranı” Her Satır İçin Öndeğer 100 Gelmeli.
Malzeme kartları Müşteriler/Tedarikçiler” tabında Tip bilgisinin “Cari Hasaba Göre”, Türü bilgisini de “Tedarikçi” olarak seçildiği durumlarda Sipariş Oranı(%) kolonundaki değerin, her yeni eklenen satırda varsayılan değer olarak 100 gelmesi sağlanmıştır.
9 WINERP-46138 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Marka Tanımları
e-Fatura Uygulaması Kapsamında, e-Fatura İle İlgili Ek Vergi Evrensel Kodlarına Eklemeler Yapılmalı.
Ek vergi evrensel kodları güncellendi.
10 WINERP-47745 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Hızlı Üretim Fişleri
Hızlı Üretim Fiş Oluşturulduğunda Oluşan Sarf Fişi ve Üretimden Giriş Fişlerine Hızlı Üretim Fişi Başlığında Girilen Özel Kod Gelsin.
Hızlı üretim fişi başlığında girilmiş olan özel kodun hızlı üretim işlemi sonucu oluşan malzeme fişlerine getirilmesi sağlanmıştır.
11 WINERP-72720 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Hızlı Üretim Fişleri
Hızlı Üretim Fişi Kilitlendiğinde Bağlı Malzeme Fişleri De Kilitlenmelidir
Hızlı üretim fişleri kilitlendiğinde bağlı malzeme fişlerininde kilitlenmesi sağlanmıştır.
12 WINERP-49217 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Maliyet Dağıtım Fişleri
Maliyet Dağıtım Fişi Muhasebeleştirilirken Fiş Numarası Oluşan Mahsup Satırında Açıklama Olarak Yazılmalı.
Maliyet Dağıtım ve Satış Provizyon dağıtım fişleri muhasebeleştirilirken, dağıtımı yapılan hizmet faturalarının fiş no bilgisinin mahsup fişi satırlarına açıklama olarak yansıması sağlanmıştır.Bu kapsamda muhasebeleştirme filtre ekranında yer alan “Muhasebe Fişi Satır Açıklaması” filtresine “Kaynak Fiş Numarası” seçeneği eklenmiştir.
13 WINERP-46911 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  İşlemler – Ambar Sayımı
Ambar Sayımı Maliyet Türü Filtrelerine Son Satınalma Fiyatı(Net) ve Son Satış Fiyatı(Net) Seçenekleri Eklenmeli
Ambar sayımı maliyet türü filtrelerine Son Satınalma Fiyatı (Net) ve Son Satış Fiyatı (Net) seçenekleri eklenmiştir.
14 WINERP-12894 GO3

 

Malzeme Yönetimi
  Kayıt ve Atama Listeleri – Muhasebe Hesabı Atamaları Listesi
Go3 Ürününde Stok Raporları Altında Dökümler Bölümüne Muhasebe Hesabı Atamaları Listesi Raporu Eklenmeli.
Go3 ürününde stok raporları dökümler bölümüne “Muhasebe Hesabı Atamaları Listesi” raporu eklenmiştir.
15 WINERP-30000 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Kalite Kontrol
  Ana Kayıtlar – Kalite Kontrol Kriter Setleri
Fiş İçerisinden Erişilen Kalite Kontrol Değerleri Girişi Ekranında Not/Açıklama Kolonu Olmalı.
Fiş içerisinde F9 menü üzerinden erişilen “Kalite Kontrol Değer Girişi” ekranına Açıklama adı altında yeni bir sütun eklendi.
16 WINERP-65583 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Operasyonlar
Operasyon Koşul Tanımında Malzeme Özel Kodları Eklensin.(Operasyon Koşul Tanımında Malzeme Seçimi İçin Malzeme Browserı Açılsın, Reçete Kodu Seçilsin, Varyant Seçilsin)
Operasyon koşul tanımlarına üretim emirlerinde seçilen ana ürünün veya operasyona giren ana ürünün malzeme özel koduna göre uygun operasyon satırının ve iş istasyonun belirlebilmesi için koşul formüllerine özel kodu seçenekleri eklenmiştir. Eklenen formül koşul seçenekleri şunlardır; “P17 Ana Ürün Özel Kodu,  P18 Ana Ürün Özel Kodu 2, P19 Ana Ürün Özel Kodu 3 , P20 Ana Ürün Özel Kodu 4,  P21 Ana Ürün Özel Kodu 5 , P22 Operasyona Giren Ana Ürün Özel Kodu, P23 Operasyona Giren Ana Ürün Özel Kodu 2, P24 Operasyona Giren Ana Ürün Özel Kodu 3,  P25 Operasyona Giren Ana Ürün Özel Kodu 4,  P26 Operasyona Giren Ana Ürün Özel Kodu 5 “
17 WINERP-35271 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Ürün Reçeteleri
Ürün Reçete Satırlarındaki “Alternatif Malzeme Kullanımı” seçeneğinin Öndeğeri Belirlenebilmeli
Ürün reçete satırlarındaki “Alternatif Malzeme Kullanımı” seçeneğinin öndeğerinin tanımlanabilmesi amacıyla Üretim Tanımları parametrelerine “Reçete Satırlarında Alternatif Malzeme Kullanımı” parametresi eklenmiştir.
18 WINERP-65555 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Ürün Reçeteleri
Rotasız Reçete Kaydedilirken Reçete Detayları Tabında Süreleri Üretimde Kullan Ve İş İstasyonu Seçimi Yapılması İle İlgili Uyarı Mesajı Vermeli.
Rotasız reçete kaydedilirken reçete detayları tabında yer alan ‘Süreleri Üretimde Kullan’ , ‘Miktar Bağımlı/Bağımsız Süre’ ,’İş İstasyonunu Üretimde Kullan’ ve ‘İş İstasyonu’ alanları boş bırakılmışsa uyarı verilmesi sağlanmıştır.
19 WINERP-72718 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Ürün Reçeteleri
Ürün Reçete Ağacı Excele Aktarıldığında Alanlar Seviye/Kod/Açıklama/Açıklama2/Miktar/Birim Gibi Liste Olarak Aktarılmalıdır.
Ürün reçete ağacı ekranına malzeme açıklama 2 alanı ve seviye alanı eklenmiştir. Ağaç ekranı sol alt kısmında bulunan excel butonu ile excele gönderilebilmesi sağlanmıştır.
20 WINERP-73122 TigerenterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Ürün Reçeteleri
Fason Üretim Reçetelerinde Ek Ürün Ve Yan Ürün Girişi Yapılabilmeli.
Fason üretim reçetelerinde satır tiplerine ek ürün ve yan ürün seçenekleri eklenmiştir.
21 WINERP-13402 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  İşlemler – Toplu Standart Reçete Maliyeti Hesaplama
Toplu Standart Reçete Maliyeti İşleminde Onaylı / Onaysız Maliyet Periyotları Seçilebilsin
Toplu standart reçete maliyeti hesaplama işleminde onaylı maliyet periyodlarının da seçilerek işlem yapılabilmesi sağlanmıştır.
22 WINERP-74569 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  İşlemler – *
Ürün Konfigüratörü Sihirbaz Ekranında Konfigürasyon Başlık Bilgisinde Üretim Reçetesi Satırı Satır Açıklaması Gelmelidir.
Ürün konfigüratörü sihirbaz ekranında konfigürasyon başlık bilgisinde üretim reçetesi satırı, satır açıklamasının gelmesi sağlanmıştır.
23 WINERP-74571 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Tanımları
  İşlemler – *
Reçete Satırlarında Bulunan Mühendislik Checkboxı İşaretli Değilse İlgili Satır Ürün Konfigüratörü Sihirbaz Ekranına Gelmemelidir.
Reçete satırlarında bulunan mühendislik checkbox işaretli değil ise ilgili satır ürün konfigüratörü sihirbaz ekranına gelmemesi sağlandı.
24 WINERP-75572 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – Üretim Emirleri
Satış Siparişi Üzerinden Üretim Emri Oluşturma İşleminde Daha Önce Açılan Üretim Emirleri Varsa İlgili Üretim Emirlerinin Kalan Miktarları Kadar Üretim Emri Oluşturulmalıdır
Satış siparişi üzerinden üretim emri oluşurulurken ilgili sipariş ile ilişkili üretimlerin plananan veya gerçekleşen miktarlarına göre üretim emri oluşturulabilmesi sağlanmıştır. Satış Siparişi Üzerinden Üretim Emri Oluşturma İşlemi penceresine ‘Karşılama Miktarı : Planlanan Miktarı Düş / Gerçekleşen Miktarı Düş ‘ alanı eklenmiştir. Oluşturma işlemi öndeğeri için üretim kontrol parametrelerine ‘ Siparişten Üretim Emri Oluşturmada Kullanılacak Karşılama Miktarı : Gerçekleşen Miktarı Düş / Planlanan Miktarı Düş ‘ parametresi eklenmiştir.
25 WINERP-65575 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – İş Emirleri
Üretim Emrine Bağlanan Yeni İş Emrinin Kullanıcı Tarafından Eklenip Eklenmediği Görüntülenebilmeli.
İş emirleri browserı alanlarına ‘Kayıt Tipi : Hesaplama / Kullanıcı ‘ alanı eklenmiştir.
26 WINERP-73146 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Gerçekleşen Üretim Emri Maliyeti Hesaplama
Gerçekleşen Maliyet Hesaplama İşlemi Sonucunda Gelen Tamamlanmıştır Ekranında Süre Alanında Süre Birimi de Yazmalıdır.
Üretim Emri Maliyeti Hesaplama işlemi tamamlandığında gelen ekranda dakika birimi bazında süre bilgisi yazılması sağlanmıştır.
27 WINERP-75150 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Gerçekleşen Üretim Emri Maliyeti Hesaplama
Reçete Maliyeti Hesaplama İşleminde Yarı Mamuller Patlatılarak En Alt Seviyeye Kadar Olan Malzemelerin Maliyeti Hesaplanabilmelidir.
Standart Reçete Maliyeti Hesaplama ve Toplu Hesaplama ekranlarına Girdi Maliyet Türü : Malzeme Maliyeti / Standart Reçete Maliyeti Alanları Eklenmiştir.Standart Reçete Maliyeti seçilirek hesaplama çalıştırıldığında reçete girdi satırlarında ki kayıtlı alt reçeteleri olan satırlar patlatılarak maliyet ekranına en alt seviyedeki malzeme miktarları getirilerek maliyetler hesaplanmaktadır.
28 WINERP-75152 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Gerçekleşen Üretim Emri Maliyeti Hesaplama
Reçete Maliyeti Hesaplama İşleminde Maliyetlendirme Türü Alanına Belirli Tarih Aralığında ki En Yüksek ve En Düşük Fiyat Seçenekleri Eklenmelidir.
Reçete maliyeti hesaplama işlemi maliyetlendirme türü alanına ‘En Yüksek Temin Fiyatı’ ve ‘En Düşük Temin Fiyatı’ seçenekleri eklenmiştir. Verilecek başlangıç ve bitiş tarihi arasındaki ‘En Yüksek Temin Fiyatı’ veya ‘En Düşük Temin Fiyatı’ dikkate alınarak maliyetler hesaplanmaktadır.
29 WINERP-73027 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Malzeme Temini
Malzeme Temini Yapıldığında Oluşan Satınalma Sipariş ve Emri Tarihi Günün Tarihi Olarak Gelmelidir.
Malzeme temini yapılırken oluşacak satınalma emri ve siparişi tarihlerinin günün tarihimi yoksa malzeme kartında tanımlanan tedarikçi süresi dikkate alarak mı oluşacağı parametreye bağlanmıştır.”Üretim Kontrol Parametreleri\Malzeme Temini Sonucunda Oluşacak Satınalma Emri ve Siparişleri Günün Tarihi Gelsin[Evet,Hayır]”.
30 WINTLS-6873 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

ERP XML
Banka Fişleri Üzerinde Yaz Excel Yapıldığında Excel Dosyası *Xls olarak açılıyor. *Xlsx Olarakta Seçenek Gelmesi İsteniyor.
Fişler üzerinde F9-Yaz işlemi Excel foratında yapılmak istendiğinde uzantı oalrak sadece .xls olarak geliyordu,yeni düzenleme ile kullanıcının .xlsx uzantıyı da seçebilmesi sağlandı.
31 WINERP-63801 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Maliyet Muhasebesi
  Ana Kayıtlar – Maliyet Yerleri
Maliyet Yeri Dağıtım Oranı 8 Digit Girilebilmeli
Maliyet yeri tanımlarında yer alan dağıtım oranı alanına 8 Digit veri (0,123456) girilebilmesi sağlanmıştır.
32 WINERP-75026 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Talep Yönetimi
  Hareketler – Talep Fişleri
Talep Fişlerinde Malzeme Kartında Seçilmiş Olan Ödeme Planı Satıra Gelmeli.
Talep fişlerinde, Malzeme Kartında seçilmiş olan ‘Ödeme Şekli’nin satır Ödeme Planı alanına gelmesi sağlanmıştır.
33 WINERP-75578 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Talep Yönetimi
  Hareketler – Talep Fişleri
Cari Hesap Kartında Seçili Olan Döviz Türü Talep Fişi İçerisinde Cari Seçimi Yapıldığında Otomatik Gelmeli.
Talep fiş satırında işlem dövizli cari hesap kartı seçildiğinde ‘Fiyatlandırma Dövizi Güncellenecektir.’ uyarısı eklenmiştir. Bu uyarıya “Tamam” denildiğinde satırdaki döviz türünün değişmesi sağlanmıştır.
34 WINERP-72788 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Talep Yönetimi
  İşlemler – Toplu Talep Karşılama
Talep Karşılamada Negatif Miktar Kontrolü Go3 Ürününde de Olmalı
Go3 ürünü talep karşılama ve toplu talep karşılama ekranlarında işlem yapılırken negatif seviyeye düşen miktarın eklenip eklenilmemesi ile ilgili uyarı mesajı verilmesi sağlandı.
35 WINERP-73374 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Satınalma Faturası Üzerinden Satış Faturası Oluşturulduğunda Satınalma Faturasında Girilmiş Olan İndirimler Satış Faturasına Gelmelidir.
Satınalma faturası üzerinden satış faturası oluşturulduğunda satınalma faturasında girilmiş olan indirim ve masrafların satış faturasına gelmesi sağlanmıştır.
36 WINERP-58527 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  İşlemler – Toplu Faturalama
Satınalma Siparişleri İçin Toplu Sipariş Onaylama Özelliği Eklenmelidir.
Satınalma modülü işlemler menüsü altına “Toplu Sipariş Onaylama” seçeneği eklendi.
37 WINERP-43730 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Ana Kayıtlar – Malzeme (Sınıfı) Satış Fiyatları
Satış Siparişi Üzerinden Karşı Sipariş Oluşturulduğunda Verilen Siparişe Tanımlı Alış Fiyatı Otomatik Gelmeli.
Satış/ Satınalma siparişi üzerinden karşı sipariş oluşturulduğunda verilen/ alınan siparişe tanımlı Alış/ Satış fiyatının otomatik gelmesi sağlanmıştır.
38 WINERP-69231 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Ana Kayıtlar – Malzeme (Sınıfı) Satış Fiyatları
Malzeme (Sınıfı) Satış Fiyatı Tanımında Hareket Özel Kodu Filtre Olarak Belirtilebilmelidir.
Malzeme ve hizmet fiyat kartları tanımlarında hareket özel kodu seçimi yapılabilmesi sağlandı.
39 WINERP-14570 GO3

 

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
GO3 Ürününde Sipariş Fişleri Browserına Dövizli Tutar Kolonu Eklenmeli.
GO 3 ürünü sipariş ekranına “Dövizli Tutar” kolonu eklendi.
40 WINERP-50966 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Sipariş Sevkinde Miktar Kontrolü Yapılırken Belirli Bir Tolerans Tanımlanabilmeli
Malzeme ve malzeme sınıfında market tabına, varyantlar kartlarında diğer tabına “Sipariş Tolerans (Artı) Oranı” satınalma ve satış alanları eklenmiştir.”Sipariş Sevkinde Miktar Kontrolü” parametresi evet iken tanımlanan tolerans oranları gerçerli olmaktadır.
41 WINERP-63850 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Onaylanmış Siparişler Faturalanma İşleminde Fiyat Değiştirme Limit Kontrolü Yapmamalıdır.
Onaylanmış sipariş üzerinden faturalama işleminde tutar değişikliği yapılmadığı durumda fiyat değiştirme limit kontrolü yapılmaması sağlandı.
42 WINERP-66261 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Sipariş Form Tasarımı Standart Alanlarında Mal Üzerinden İndirimler Alanı Yer Almalı
Sipariş form tasarımı standart alanları arasına “Mal Üzerinden İndirimler” alanı eklendi.
43 WINERP-72618 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Siparişin Statüsü Sevkedilemez Konumdayken Yazdırılmamalı Ya Da Parametreye Bağlanmalı
Satış ve Satınalma parametrelerine ayrı ayrı olmak üzere “Sevkedilemez Sipariş Basımı=Evet/Hayır” parametresi eklendi.
44 WINERP-25631 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Ordcalc Fonksiyonunda Deld Filtresi İçin Tarih Aralığı Verilebilmelidir.
OrdCalc, OrdCalc2 ve OrdCalcList fonksiyonlarında Filtre Detayı kısmına DELD1= Teslim Başlangıç Tarihi ve DELD2 = Teslim Bitiş Tarihi  filtreleri eklenerek tarih aralığı verilebilmesi sağlanmıştır.
45 WINERP-40193 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Faturada Birim Fiyat Alanında Son Satış Fiyatı Seçildiğinde Döviz Bilgisi De Görülüp Aktarılabilsin
Birim fiyat alanında üç noktaya basılarak açılan malzeme/hizmet hareketleri ekranına “İD,İD Birim Fyat ve İD Birim Fiyat (Net) alanları eklendi.
46 WINERP-40348 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış Dağıtım Parametreleri Öndeğerlerinde Fatura Satırları Ve Detaylardaki Kdv Muafiyet Sebebi Öndeğer Belirtilebilmelidir
e-Fatura ve e-Arşiv türündeki faturalar için fatura satırları ve detaylardaki kdv muafiyet sebeplerinin öndeğer olarak belirtilebilmesi sağlanmıştır. Bu kapsamda Satış Dağıtım parametrelerine ‘e-Fatura KDV Muafiyet Sebebi Kod Öndeğeri,e-Fatura KDV Muafiyet Sebebi Açıklama Öndeğeri ,e-Arşiv KDV Muafiyet Sebebi Kod Öndeğeri ,e-Arşiv KDV Muafiyet Sebebi Açıklama Öndeğeri ‘ parametreleri eklenmiştir.
47 WINERP-40461 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fiş Browser Filtrelerine e-Fatura Kullanıcısı Olan Cari Hesapların Filtrelenebilmesi İçin “e-Fatura Kullanıcısı Olanlar/Olmayanlar/Hepsi” Filtreleri Eklenmeli
Sipariş,irsaliye ve fatura ekranları filtrelerine “e-Fatura kullanıcısı=Hepsi/Olanlar/Olmayanlar” filtresi eklendi.
48 WINERP-41150 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
e-Fatura Uygulamasında Yollanan Ve Red Yanıtı Alan Faturalar ERP Tarafına Kayıt Edildiğinde Kırmızı Renkte Görünmeli.
e-Fatura uygulaması kapsamında reddedildi statüsündeki faturaların browserlarda kırmızı renkte listelenmesi sağlanmıştır.
49 WINERP-41809 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
GO3 “Alış Ve Satış Faturaları” Browser Filtrelerinde De “Fatura Durumu:Gerçek/Öneri” Filtresi Olmalı.
Go3 ürününde satış faturaları ve satınalma faturaları ekranlarında filtre seçeneklerine “Fatura Durumu=Öneri/Gerçek” filtresi eklendi.
50 WINERP-43254 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Go3 Ürününde Toptan Satış Faturasının Satırındaki Sipariş Hareketlerini Aktar İşleminde Açılan Filtre Penceresinde Ticari İşlem Grubuna Göre Filtreleme Yapılabilmeli.
Fatura satırları sağ tuş (f9) menüde yer alan ‘Sipariş Hareketi Aktar’ işlemi filtre seçeneklerine “Ticari İşlem Grubu” filtresi eklenmiştir.
51 WINERP-49353 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fiyat Farkı Faturalarına Seri No Alanı Eklenmeli.
Fiyat Farkı Faturalarına “Seri No” alanı eklendi.
52 WINERP-52683 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Proforma Fatura Faturalandığında Saat Bilgisi Güncellenmeli
Proforma fatura faturalandığında ‘Saat Bilgisi’ nin güncellenmesi sağlanmıştır.
53 WINERP-58827 LogoStart Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
“Satış Birim Fiyatı Son SatınAlma Fiyatının Altına Düşerse” Parametresi Logostart Ürününde De Olmalıdır
LogoStart ürünündeki Fatura parametrelerine “Satış Birim Fiyatı Son Satınalma Fiyatının Altına Düşerse (Fatura)” ve “Satış Birim Fiyatı Tanımlı Satınalma Fiyatının Altına Düşerse (Fatura)” seçenekleri eklenmiştir.
54 WINERP-59504 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Malzeme Kod Veya Grup Koduna Göre Birleştirilen Satırların Kaç Tane Olduğunu Formlarda Görebilmek Adına Tasarımlara ‘Birleştirme Satır Sayısı’ Adı Altında Standard Alan Eklenmesi İsteniyor.
Parametrelerde fiş satırları koda göre veya grup koduna göre birleştirilecek seçili olduğunda satır sayılarının görülebilmesi için satış ve satınalma fişlerinde sipariş, irsaliye ve fatura formları standart alanlara “Birleştirme Satır Sayısı” alanı eklenmiştir.
55 WINERP-72337 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Satır Üzerinde F9 Menüden Ulaşına Maliyetler Ekranındaki % Kolonu Ondalıklı Değer Göstermeli.
Fatura satır üzerinde F9 menüden ulaşına Maliyetler ekranındaki % kolonunun ondalıklı değer göstermesi sağlanmıştır.
56 WINERP-74603 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Toplu Faturalama İşlemi İle Fatura Oluşturulduğunda Faturanın Tarihinin İrsaliyenin Tarihi İle Aynı Olması Sağlanmalı.
Toplu faturalama işlemi filtre seçeneklerine “Fatura Tarihi, İrsaliye Tarihi ile Aynı Olsun” filtresi eklenmiştir. Bu filtre “Faturalama Şekli : Birebir Faturalama” olduğu zaman çalışmaktadır.
57 WINERP-74845 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
3065 Sayılı Kanun Kapsamında İkinci El Motorlu Taşıt Satışında Ticari İşlem Grubuna Bağlı Olarak Satış Faturasında Kdv Matrahının Hesaplanması İle İlgili Geliştirme Yapılmalı.
3065 sayılı kanun kapsamında ikinci el motorlu kara taşıtı veya taşınmaz satışında, satış faturasında kdv matrahının hesaplanabilmesi için ticari işlem grubu seçeneklerine “7104 Sayılı Kanuna Göre KDV Düzenleme” seçeneği eklenmiştir.
58 WINERP-75741 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
e-Fatura ve e-İhracat faturası kapsamında GİB’e Gönderilecek Statüsü Dışındaki Statülerdeki tüm e-fatura türlerinde fatura hesaplamasını etkilemeyecek alanlara veri girişine izin verilmeli.
Statüsü değişmiş e-Arşiv , e-Arşiv internet ve e-Fatura türündeki faturalara değiştirle girildiğinde fatura satırları hareket özel kodu bir ve iki alanları, fatura başlık ve satır tanımlı alanları ve satış elemanı kodu alanının değiştirilebilmesi sağlanmıştır.
59 WINERP-76195 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
e-Fatura Ve e-Arşiv Fatura Kısmi İstisna Muafiyet Kodları Güncellenmelidir
e-Fatura ve e-Arşiv uygulaması kapsamında Kısmi İstisna Muafiyet Kodlarına 242 kodlu istisna eklenmiş 218 kodlu istisnanın açıklaması güncellenmiştir.
60 WINERP-76197 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
e-Fatura Ve e-Arşiv Fatura Tam İstisna Muafiyet Kodlarına, 333-334 Eklenmeli.
e-Fatura ve e-Arşiv uygulaması kapsamında Tam İstisna Muafiyet Kodlarına 333 ve 334 kodlu istisnalar eklenmiştir.
61 WINERP-69158 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Paketleme Fişleri
Paketleme Fişlerinde Paket Ekle Denildiğinde Birden Fazla Paket Seçilebilmelidir.
Paketleme fişlerinde paket ekle işleminde birden fazla paket seçilebilmesi sağlanmıştır.
62 WINERP-69850 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Paketleme Fişleri
Paketleme Fişleri İçerisindeki Paketlenen Fişler Seçeneğine Dağıtım Emirleri De Eklenmeli.
Dağıtım emirlerinin paketlenmesi sağlanmıştır. Bu kapsamda Dağıtım emri f9 seçeneklerine “Paketle”, paketleme fişlerinde fiş türü seçeneklerine dağıtım emri seçeneği eklenmiştir. <br/> Not:Dağıtım emri sevkediliyor ve sevk edildi durumunda iken paketleme işlemi yapılabilmektedir.
63 WINERP-20138 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Satış Teklif Yönetimi – Müşteriler/Gruplar
Satış teklif yönetiminde müşteriler de ilgili kişi e-mail adresi karakter sayısı cari hesap kartındaki mail adres alanı kadar olmalı
Satış teklif yönetimi ‘Müşteri’ tanımlarındaki ilgili kişiye ait e-mail adresi karakter sayısı 250 olarak düzenlenmiştir.
64 WINERP-42772 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Fatura Raporları – Satış Faturaları Dökümü
Satış Faturaları Dökümü Raporu Filtrelerine Fiyat Farkı Faturalarının Hangisinin (Artılacak mı /Azaltılacak mı) Seçileceğini Belirten Filtre Eklenmeli
Satınalma ve Satış faturaları dökümü rapor filtrelerine “Fiyat Farkı Faturaları : Hepsi/Arttırılacak/Azaltılacak ” filtre seçeneği eklenmiştir.
65 WINERP-31111 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Fatura Raporları – Satışlar Tablosu
Satışlar Tablosunda ve Alımlar Tablosunda Ticari İşlem Grubu Filtresi Kullanılabilmeli.
Satış Tablosu ve Alımlar Tablosu raporlarına “Ticari İşlem Grubu” filtresi eklendi.
66 WINERP-19671 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
EXV (ExWharehouse) Olarak Teslim Şekli Seçip Ayrıca Navlun+Sigorta Tutarı Girilebilsin.
İhracat operasyon fişlerinde teslim şekli; EXV (ExWharehouse) olarak seçildiğinde Navlun ve Sigorta satırlarında Yüzde (%) ve Tutar girilebilmesi sağlanmıştır.
67 WINERP-66144 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
İhracat e-Fatura Uygulaması Kapsamında, İhracat Operasyon Fiş Browserına, İhracat Operasyon Fişi/ İhracat Bilgileri Tabında Bulunan ‘Dosya Referans No’ Bilgisi Gelmeli.
İhracat operasyon fiş browserına, ‘Dosya Referans No’ alanı eklenmiştir.
68 WINERP-66191 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
İhracat e-Fatura Uygulaması Kapsamında, İhracat Operasyon Fişinde, Satır Bazında Rejim Şekli Girilebilmeli.
İhracat operasyon fişinde satır bazında rejim şekli girilebilmesi sağlanmıştır.
69 WINERP-74691 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
İhracat İşlemlerinde Satırda Kap Adetleri Otomatik Dolmalıdır.
İhracat işlemlerinde, seçilen lotlu malzeme için satırda kaç farklı lot seçildiyse lot adedi kadar satırda kap adetlerinin otomatik gelmesi sağlanmıştır.
70 WINERP-74839 GO3

 

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
Go 3 Ürününde De İhracat Operasyon Fişleri Browserına G.Ç.B. Tarihi Ve İntaç Tarihi Kolon Olarak Eklenmek İsteniyor.
İhracat operasyon fişleri browserına “GÇB Tarihi” ve “İntaç Tarihi” kolonları eklenmiştir.
71 WINERP-75571 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhracat Operasyon Fişleri
İhracat Operasyon Fişleri Varış Ülke Tipi Alanlarına “Serbest Ülkeler” Seçeneği Eklenmelidir.
İhracat ve ithalat operasyon fişleri çıkış ülke tipi seçenekleri arasına “Serbest Ülkeler” eklendi.
72 WINERP-67627 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – *
Cari hesap kartında T.C.Kimlik numarası Iran mevzuatına göre 15 karaktere kadar girilebilmeli.
İran mevzuatı kullanan firmalarda cari hesap kartında bulunan T.C kimlik no alanının maksimum karakter sayısı 15’e çıkarıldı.
73 WINERP-12884 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
BnAcInfo foksiyonuna return type olarak IBAN Numarası da eklensin.
BnAcInfo fonksiyonu “Parametreler – ReturnType” kısmına “10 – IBAN” eklenmiştir.
74 WINERP-74880 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
Banka Hesapları Browserında Banka Hesaplarının Kredi Kartı Bloke Bakiyeside Listelenmeli.
Banka hesapları ekranına “Kredi Kartı Bloke” ve “Firma Kredi Kartı Bloke” hesaplarının bakiyelerinin görüntülenmesi sağlandı.
75 WINERP-75230 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
Banka Fişlerinde Yetki Kodu Tanımı Olan Kullanıcılarda Banka Hesapları Üzerinden “Hareketler” Denildiğinde Sadece Yetki Kodu Olan Banka Fişleri Listelenmelidir.
Banka Fişlerinde ‘Yetki Kodu’ tanımı olan kullanıcılarda banka hesapları üzerinden “Hareketler” denildiğinde sadece yetki kodu olan banka fişleri listelenmesi sağlanmıştır.
76 WINERP-12937 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
CLINFO fonksiyonunda T.C.Kimlik numarası getirilebilsin.
ClInfo fonksiyonu “Parametreler – ReturnType” kısmına “36 – T.C.Kimlik No” eklenmiştir.
77 WINERP-65096 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Kartı İçindeki Vergi Dairesi Bilgisi Serbest Girişinde Büyük Harf Kontrolü Olmamalı Küçük Harf Girişine İzin Verilmeli
Cari hesap kartı içindeki vergi dairesi bilgisi serbest girişinde büyük harf kontrolü kaldırılmıştır.
78 WINERP-75130 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Kartı Üzerinden Ulaşılan Haraketler Browserda Türe Göre Sıralama Yapılması İsteniyor.
Cari hesap kartı üzerinden erişilen hareketler ekranı ve cari hesap hareketleri ekranlarında tür kolonuna göre sıralama yapılabilmesi sağlanmıştır.
79 WINERP-8168 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Çek/Senet Kartları
Senet Form Tasarımına “Tanzim Tarihi” Standart Alan Olarak Eklenmelidir.
Senet kartları form tasarımında standart alanlar içerisine “Tanzim Tarihi” alanı eklendi.
80 WINERP-40322 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Kredi Taksit Ödemesi Sonrası Oluşan Banka İşlem Fişine “Değiştir” Komutu İle Girildiğinde Satır Açıklaması Değiştirilebilmeli.
Banka Kredilerine bağlı oluşan banka fişlerine değiştirler girildiğinde ‘Satır Belge No , Satır Açıklama , Satır Hareket Özel Kodu, Satır Banka Takip No’ alanlarının değiştirilebilmesi sağlanmıştır.
81 WINERP-75236 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Fişleri
Cari Hesap Virman Fişlerine Saat Bilgisi Eklenmeli.
Cari hesap fişlerinde (Nakit tahsilat/ödeme, Borç/Alacak Dekontu, Virman,Kur Farkı, Özel Fiş, Açılış) başlık alanına saat bilgisi eklenmiştir.
82 WINERP-44065 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Hareketleri
Muhasebe Fişlerinden Girilen Hesap Türü Cari Hesap Olan İşlemleri Cari Hesap Hareketleri Penceresine Nakit Tahsilat/Ödeme Olarak Yansımaktadır. Cari Hesap Hareketleri Penceresinde Bu İşlemlerin Muhasebe Fişlerinden Geldiğini Gösteren Bir Ayırım Olmalı.
Muhasebe fişlerinden girilen ‘Hesap Türü = Cari Hesap’ olan işlemlerin Cari Hesap Hareketleri penceresine “Nakit Tahsilat/Ödeme (Mahsup Fişi)” olarak yansıması sağlanmıştır.
83 WINERP-9333 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Teminat Bordroları
Teminat bordro browser ında filtre seçeneklerinde cari hesap kodu filtresi tanımlanabilmeli.
Teminat Bordro ekranında filtre seçeneklerine “Cari Hesap Kodu” filtresi eklenmiştir.
84 WINERP-27207 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Teminat Bordroları
Teminat Bordroları Penceresinde CTRL+F ile Arama Yapıldığında Cari Ünvan Bilgileride Arama Yapılabilmeli.
Teminat Bordroları penceresinde CTRL+F ile arama seçeneklerine Cari Hesap ile ilgili alanlar eklenmiştir.
85 WINERP-58018 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Borç Takip Raporu
Borç Takip Raporunda Kapanmış Hareketler Listelenecek/Listelenmeyecek Filtresi Eklenerek Sadece Kapanmamış Hareketlerin Listelenmesi Sağlanabilmeli.
Borç Takip Raporu filtre seçeneklerine “Kapanma Durumu=Hepsi/Kapanmışlar/Kapanmamışlar” fitresi eklendi.Borç takip ekranı kapama durumu dikkate alınarak filtreleme yapılmaktadır.
86 WINERP-25864 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Detaylı Ortalama Vade Raporu
Detaylı Ortalama Vade Raporunda Firma Kredi Kartı Fişleri Dikkate Alınmıyor.
Detaylı ortalama vade raporunda firma kredi kartı fişi ve firma kredi kartı iade fişi dikkate alınmıyordu, alınması sağlandı.Bu kapsamda cari hesap fişleri filtrelerine “Firma Kredi Kartı Fişi ve Firma Kredi Kartı İade Fişi” seçenekleri eklenmiştir.
87 WINERP-12871 GO3

 

Genel Muhasebe
Muhasebe Bağlantı Kodları Dökümü Raporunun GO 3 Ürününde de Olması İsteniyor.
Go 3 ürününe muhasebe bağlantı kodlarının listelenebilmesi amacıyla Muhasebe/Dökümler menüsü altına “Bağlantı Kodları Dökümü” raporu eklendi.
88 WINERP-61673 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
İthalat Operasyon Fişleri GGB Tarihindeki Kura göre Form Ba da listelenmeli.
İthalat operasyon fişlerinin BA formuna GGB tarihindeki kura göre listelenmesi sağlanmıştır.
89 WINERP-66099 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Muhtasar Beyannamede 018 Kodlu Döner Sermaye/Diğer Ücret Ödeme Tipi Alanı Eklenmelidir
Muhtasar beyannamede vergiye tabi işlemler tabında ödemelerin tür kodu seçeneklerine “018 Döner Sermaye/Performans/Ek Ders Ödemesi/Ek Ödeme/Kayyum-Bilirkişi Ödemesi Diğer”seçeneği eklenmiştir.
90 WINERP-75880 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Muh-Sgk Haziran Ayı Güncellemeleri İle İlgili Geliştirme Yapılmalı.
Muh-Sgk beyannamesi güncellemeleri yapılmıştır.
91 WINERP-76267 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Hesap Kartları
Muhasebe Hesap Planında Alt Hesap Ekleme Sınırı Arttırılmalıdır.
Emuhacc tablosunda subaccounts alanının smallint olan veri tipi int yapılarak tanımlanabilecek alt kırılımlı muhasebe hesap sayısı arttırıldı.
92 WINERP-73400 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Muhasebe Bağlantı Kodları
Muhasebe Bağlantı Kodlarında Cari Hesaplar İçin Proje Kodu Da Tanımlanabilmeli.
Cari hesaplar muhasebe bağlantı kodları tanım ekranına “Proje Kodu” filtresi eklendi.
93 WINERP-72578 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Bağlantılar – Bağlantı Kodları Dökümü
Bağlantı Kodları Raporunda Stok Bölümü İçin Malzeme Bağlantı Kodlarında Standart Alanlara Ek Yapılması İsteniyor.
Bağlantı kodları dökümü raporunda standart alanlara Özel Kod1-5, Fabrika, Üst Malzeme Sınıf Kodu, Malzeme Fiş Özel Kodu, Masraf Merkezi Kodu, Hizmet Kodu ve İş İstasyonu Kodu alanları eklenmiştir.
94 WINERP-44990 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Fiş Muhasebeleştirildiğinde Kayıt Bilgisi Kısmına Değişiklik Olarak Kullanıcı Bilgisi Yazılmalı
İlgili kayıt muhasebeleştirildikten sonra F9- Kayıt bilgisi ‘Değiştiren’ bölümüne bilgi yazılması sağlanmıştır.
95 WINERP-73396 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Muhasebe Fişinde Hesap Tipi Kontrolünde Uyarı Verip Bu Uyarıya İstinaden Kaydedilmesi Engelenmeli
Muhasebe fişinde hesap tipi kontrolü için muhasebe parametrelerine “Muhasebe Fişinde Hesap Tipine Göre Hatalı Satır(lar) Var İse” parametresi eklenmiştir.
96 WINERP-75098 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Mahsup Fişi Başlığında Proje Kodu Girilebilmelidir
Muhasebe fişleri başlık kısmına proje kodu seçim alanı eklendi.
97 WINERP-28097 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Hesaplar Arası Aktarım
Muhasebe – İşlemler – Hesaplararası Aktarım Filtre Seçeneklerine Fiş Türü Eklenmelidir
Genel Muhasebe – İşlemler – Hesapları Arası Aktarım işleminin fiş türü bazında yapılabilmesi amacıyla filtre seçeneklerine “Fiş Türü” filtresi eklenmiştir.
98 WINERP-61672 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Muhasebeleştirme
Bordroplus-Erp Entegrasyonunda Personel Yönetimi Firma Numarası ve Çalışma alanı no Parametresi Dikkate Alınarak Entegrasyon Yapılmalıdır.
Bordroplus- Erp entegrasyonunda Çalışma alanına göre entegrasyon yapılabilmesi için Muhasebe parametrelerine “Personel Yönetimi Çalışma Alanı” seçeneği eklenmiştir.
99 WINERP-10231 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Masraf Merkezi Raporları – Masraf Merkezi Ekstresi
Go 3 Ürününde Masraf Merkezi Hareketlerinin Listeleneceği Masraf Merkezi Ekstresi Raporu Olmalı.
Go 3 ürününde Muhasebe/Dökümler menüsü altındaki Masraf Fişleri Raporunun adı Masraf Merkezi Ekstresi olarak değiştirilmiştir.
100 WINERP-57442 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Malzeme Yönetimi Parametreleri
“Maliyet Analiz Raporunda Faturalanmış İrsaliyeler Listelensin” Parameresinin Öndeğer Seçeneği “İrsaliye Tarihine Göre” Olmalı
Malzeme Yönetimi Parametrelerinde bulunan “Maliyet Analiz Raporunda Faturalanmış İrsaliyeler Listelensin” parametresinin öndeğer seçeneği “İrsaliye Tarihine Göre” olarak değiştirilmiştir.
101 WINERP-72783 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Malzeme Yönetimi Parametreleri
Fiş Başlığındaki Ambar Bilgisi Değiştirildiğinde “Fiş Satırları Ambar Bilgisi Güncellenecek ” Uyarısının Gelip Gelmemesi Parametreye Bağlanmalıdır.
Malzeme, satınalma ve satış dağıtım parametrelerine “Fiş Satırları Ambar Bilgisi Güncellenirken Uyar” seçeneği eklenmiştir. Bu parametre “Fiş Satırları Ambar Bilgisi Değiştirilebilsin: Evet” seçili olduğunda aktif olmaktadır.
102 WINERP-56814 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Kalite Kontrol Parametreleri
KKK Ataması Yapılan Malzeme Ve Operasyonların Kullanıldığı Hareketler/Üretim Emirlerinin Kaydedilmesi Parametrik Olmalıdır.
KKK ataması yapılan malzemelerin kullanıldığı fişlerin kaydedilmesi sırasında zorunluluk kontrolü yapılabilmesi parametre ile sağlanmıştır. Bu kapsamda Kalite kontrol parametrelerine ‘Malzeme Kalite Kontrolü Zorunlu İşlemler ‘ parametresi eklenmiştir.
103 WINERP-20923 GO3

 

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Satınalma Parametreleri
Satış ve dağıtım parametrelerinde “Sipariş/İrsaliye/Fatura Aktarımlarında Vade Tarihi” parametresi Go3 ürününe de eklensin.
“Sipariş/İrsaliye/Fatura Aktarımlarında Vade Tarihi : Hedef Fiş Tarihi Üzerinden Belirlensin/Kaynak Fiş Tarihi Üzerinden Belirlensin” parametresi GO 3 ürünü Fatura parametrelerine (Satınalma/Satış) eklenmiştir.
104 WINERP-36193 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Satınalma Parametreleri
Satınalma Ve Satış -Dağıtım Parametrelerindeki Sipariş Satırları Sıralaması Parametresine Malzeme Özel Kodu Da Eklenmeli.
Satınalma ve satış sipariş fişlerinde kullanılmak üzere “Sipariş Fişleri Sıralaması” parametresine “Malzeme Özel Koda Göre Sıralanacak” seçeneği eklendi.
105 WINERP-44042 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Satış ve Dağıtım Parametreleri
e-Fatura Uygulamasında ERP’de Birim Fiyat Girilmediği Durumda KDV Muafiyet Sebebi Uyarısı Parametrik Olarak Engellenebilmeli.
e-Fatura ve e-Arşiv uygulaması kapsamında, faturalarda yapılan KDV muafiyet sebebi kontrollerinin parametrik yapılması sağlanmıştır.Bu kapsamda Ticari Sistem Yönetimi, Satış ve Dağıtım parametrelerine “KDV Muafiyet Sebebi Kontrolü : Yapılacak/Yapılmayacak” parametresi eklenmiştir.
106 WINERP-42867 GO3

 

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Finans Parametreleri
Go3’de Cari Hesap Parametrelerine,”Cari Hesap Fiş Durumu :Gerçek / Öneri” Parametresi Eklenmeli.
Cari hesap parametrelerine “Cari Hesap Fiş Durumu” seçeneği eklenmiştir. Cari hesap fişleri F9 menüye “Durum Değiştir” ve “Toplu Durum Değiştir” seçenekleri eklenmiştir.
107 WINERP-37049 GO3

 

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Muhasebe Parametreleri
Go3 Muhasebe Parametrelerine “Açılış, Özel ve Enflasyon Muhasebesi Fişlerinde Borç/Alacak Kontrolü” Parametresi Eklenerek Açılış Fişinin Borç/ Alacak Eşit Olmadan Kaydedilmesine İzin Verilmemeli.
Go3 muhasebe parametrelerine “Açılış, Özel ve Enflasyon Muhasebesi Fişlerinde B/A Kontrolü” parametresi eklenerek, fişlerde borç/ alacak eşitliği olmadan kaydedilmesi sağlanmıştır.
108 WINERP-74688 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Döviz Kullanım Parametreleri
Döviz Kullanım Parametrelerine İthalat-İhracat İşlemleri Seçenekleri Eklenmelidir.
Döviz kullanım parametrelerine “İthalat” ve “İhracat” seçenekleri eklenerek istenilen döviz türünün seçilebilmesi sağlanmıştır.
109 WINERP-12490 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Hızlı üretim fişi içerisindeki kolonlar yetkilendirilmeli.
Kullanıcı tanımlarında Hızlı üretim fişleri Ekle/ Değiştir/ İncele işlemleri için “Kolonlar” yetkisi eklenmiştir.
110 WINERP-30022 GO3

 

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Go3 İşlem Yetkilerinde Kasa İşlemleri İçin Toplu Kayıt Ekle Ve Toplu Kayıt Çıkar Yetkilendirilebilmeli.
Go3 kullanıcı yetkilerine Kasa İşlemleri için ‘Toplu Kayıt Ekle’ Ve ‘Toplu Kayıt Çıkar’ yetkisi eklenmiştir.
111 WINERP-53594 GO3

 

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Go3 ürününde Kullanıcı İşlem Yetkileri arasına Malzeme Virmanı İşleminin eklenmesi talep ediliyor.
Go3 ürününde kullanıcının işlem yetkilerindeki Stok-İşlemler başlığı altına “Malzeme Virmanı” yetkisi eklendi.
112 WINERP-55472 GO3

 

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Go3 Muhasebe Ana Kayıtlar Yetkisi Altına Toplu Güncelle Yetkisi Eklenmelidir.
Go 3 ürünü yetki ağacında Ana Kayıtlar-Muhasebe-Hesap Planı altına “Toplu Güncelle” yetkisi eklendi.
113 WINERP-74798 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Cari Hesap Kartı İçerisindeki e-Devlet Tabı Kullanıcı Bazında Yetkilendirilmeli.
Sistem işletmeni ullanıcı yetki ağacı işlem yetkileri altında yer alan cari hesap kartları ekle,değiştir ve incele yetkileri altına e-Devlet Bilgileri yetkisi eklenmiştir.
114 WINERP-75231 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Firmalar
Sys’de Firma Tanımı İçerisindeki Mali Müşavir Sekmesinde Bulunan E-Mail Adresi Alanının Karakter Sınırlaması 50’Ye Çıkarılmalıdır.
Sys’de Firma tanımı içerisindeki Mali Müşavir Sekmesinde Bulunan MM ve YMM e ait E-Mail adresi alanının karakter sınırlaması 50’ye çıkarılmıştır.
115 WINERP-74323 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Döküman Yönetim Sistemi
LBS Döküman Arşivi Kullanılarak Eklenen Dökümanlar Topluca Dışarıya Aktarılabilmeli ve Bağlantı Bilgileri (Çek, Senet, Fatura vb.) Text Dosyaya Aktarılmalı.
Lbs döküman arşivi kullanımlarında dökümanları toplu olarak dışarı aktarılması ve dışarı aktarıldığında dosya içerisindeki fiş ve logicalref bilgilerinden oluşan metin dosyasının oluşturulması sağlandı.
116 WINERP-44567 GO3

 

USYS
  Yönetim – Veri tabanı ayarları
Go3 Ürününde Veritabanı Ayarlarının Sistem İşletmeni’nden Yapılabilmesi için Sistem İşletmeni Yönetim Menüsüne Veritabanı/Lisans Sunucu Ayarları Seçeneği Eklenmelidir.
Go 3 ürünü sistem işletmeni yönetim menüsü altına “Veritabanı/Lisans Sunucu Ayarları” eklendi.
117 WINERP-74074 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – TİG
Ticari işlem Grubu Yetkiye Bağlanmalıdır
Sipariş,irasliye ve fatura için ekle ve değiştir yetkileri altına ayrı ayrı olmak üzere “Ticari İşlem Grubu” yetkileri eklendi.
118 WINERP-74673 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – Tanımlı/Zorunlu/Geneus Alanlar
Malzeme Kartları Ekranında Resim Alanının Zorunlu Olması İsteniyor.
Sistem işletmeni içerisinde bulunan zorunlu alanlar seçeneklerine malzeme kartları için resim 1 ve resim 2 alanları eklendi.
119 WINERP-66264 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – *
Malzeme Türüne Göre Zorunlu Alan Tanımlanabilmeli
Malzeme kartları zorunlu alanlar penceresine “Malzeme Tipi” alanı eklendi.
120 WINERP-67262 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Araçlar
  Veri Aktarımı (dışarı)
6 satıra çıkartılan Fatura/Detaylar Açıklama alanının 5. ve 6. satırlarının XML’e eklenmesi.
Fatura XML şablonuna “NOTES5” ve “NOTES6” alanları eklenmiştir.
121 WINERP-70968 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Araçlar
  Veri Aktarımı (dışarı)
Veri Aktarımı Xml İle Fatura Dışarı Aktarıldığında, Malzeme Kartına Ait Açıklama 2-3 Alanları Aktarılabilmeli.
Fatura XML şablonuna “MASTER_DEF2” ve “MASTER_DEF3” alanları eklenmiştir.
122 WINERP-9794 GO3

 

Araçlar
  Kullanıcı İzleme Raporu
Go3 Ürününde Kullanıcı Yetki Listesi Olmalı.
GO3 ürününde üst menüde bulunan Araçlar bölümüne “Yetki Listesi” raporu eklenmiştir.
123 WINERP-44034 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Üst Menü (ikonlar)
  Zamanlanmış Görevler
Finansal Hatırlatıcıya Teminat Mektupları Komisyon Ödemeleri de Eklenmeli
Finansal hatırlatıcıya ait işlemler için ‘Ödemeler’ bölümüne “Teminat Mektupları Komisyon Ödemeleri Vade Tarihi” seçeneği eklenmiştir.
124 WINERP-72679 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Ortalama Stokta Kalma Süresi Hatalı Hesaplanıyor.
Ortalama stokta kalma süresi hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.
125 WINERP-73776 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Malzeme Yönetimi Fişleri
Ambar Fişinde Cari Hesap Türü Alıcı Veya Satıcı Olan Cari Seçilememektedir.
Ambar fişinde alıcı veya satıcı türündeki cari hesap kartları seçilemiyordu, düzeltildi.
126 WINERP-75050 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Hızlı Üretim Fişleri
Karmakoli Malzemesi Üzerinde Sağ Click Otomatik Hızlı Üretim Fişi Oluştur İle Oluşturulan Üretimden Giriş Fişi İçin Öndeğer Ambar Seçimi Yapılabilmelidir.
Malzeme kartları üzerinde sağ tuş (f9) menü seçeneklerinde yer alan ‘Otomatik Hızlı Üretim Fişi Oluştur’ işlemi ekranına ,işlem sonucu oluşacak üretimden giriş fişlerine atanacak öndeğer ambar bilgisi alanı eklenmiştir.
127 WINERP-31044 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – Üretim Emirleri
Üretim Emri Çıkarıldığında Negatif Seviye Kontrolü Yapılmıyor.
Devam ediyor durumunda olup gerçekleşen miktar girişi yapılan üretim emri için durum değişikliği işlemlerinde negatif stok seviye kontrolü yapılarak mamul negatife düşüyorsa parametreye göre işlemin durdurulması veya kullanıcının uyarılması sağlanmıştır.
128 WINERP-76604 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – Üretim Emirleri
Serbest Bırakma Uyarı Ekranı Çıksın “Hayır” Seçiliyken Kaydedilmiş Üretim Emrinde İş İstasyonu Değiştirildiğinde Serbest Bırakma Uyarı Mesajı Geliyor.Gelmemeli.
Parametrelerden “Üretim emri kaydedilirken s.bırakma uyarı ekranı çıksın : Hayır” seçili olduğunda İş istasyonu değiştirildiğinde uyarı mesajı çıkıyordu. Uyarı mesajının çıkması engellenerek, ileriye doğru serbest bırakma ekranının açılması sağlanmıştır.
129 WINERP-65687 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Malzeme Temini
Üretim Emri Planlanan Seri/Lot Rezervasyonu Kullanarak Rezerve Edilen Malzemeler, Malzeme Temini/ Ardışık Malzeme Temininde Dikkate Alınmalı
Planlanan Seri/Lot Rezervasyonu kullanılmış bir üretim emrinde Malzeme Temini ve Ardışık Malzeme Temininde stoktan kullanımı seçilerek oluşturulan sarf fişlerine hatalı olarak rezerve ettiğimiz seri/lot numaralarını değil farklı seri/lot numaralarını kullanıyordu,hata düzeltilerek üretim emrine rezerve edilmiş seri/lot numaralarının kullanılması sağlanmıştır.
130 WINERP-71439 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Malzeme Temini
Malzeme Kartı Müşteri/Tedarikçiler Tabında Tedarikçi Olarak Seçim Yapıp Süre Girildiğinde Malzeme Temininde Üretim Emrinden İleri Tarihe Satınalma Siparişleri Açılıyor.
Üretim emri üzerinden malzeme temini yapılırken temin yapılacak malzeme kartında “Müşteriler/Tedarikçiler” tabında “Tedarikçi” için girilmiş olan temin süresi kadar geri bir tarihe fiş oluşturması sağlanmıştır.
131 WINERP-76404 TigerEnterpriseTiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – *
İki ayrı malzeme için siparişe teslim tarihi ataması yapılırken reçetelerinde aynı operasyon ve iş istasyonu grubu seçili olduğunda iki malzemeyi de aynı iş istasyonuna üretim emri açıyor. Grubtaki diğer iş istasyonlarını da dikkate alması isteniyor.
Siparişe teslim tarihi ataması işleminde filtrelerde bulunan en erken bitirecek istasyon seçeneğinde operasyon kartı içerisindeki farklı iş istasyonlarına üretim emri yüklemesi yapılması sağlandı.
132 WINTLS-5929 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Uygulama İçerisinden Raporlar Farsça ve Arapça Dilinde PDF Olarak Alındığında Karakterler Düzgün Listelenmiyor.
Arapça kullanımlarda rapor pdf olarak alındığında hatalı listeleme yapılıyordu,düzeltildi.
133 WINERP-75120 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Verilen Siparişler
Talep İle Oluşturulan Satınalma Siparişinde Orjinal Temin Tarihi Yanlış Gelmektedir
Talep ile oluşturulan satınalma siparişinde orjinal temin tarihi alanına malzeme kartına tanımlanan temin süresine göre hesaplanan tarih geliyordu. Talep fişine girilen teslim tarihinin gelmesi sağlandı.
134 WINERP-76611 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Verilen Siparişler
2.52.00.01 Setinde Talep Fişinden Satınalma Siparişi Oluşturulunca Genel İşlem Dövizi Satırlar Fiyatlandırma Dövizi Olarak Geliyor
Talep karşılama sonucu oluşan sipariş fişinde genel ve satırda kullanılacak para birimleri parametrelerden okunacak şeklinde düzeltilmiştir
135 WINERP-73689 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım İrsaliyeleri
Satınalma İade İrsaliyesinin Muhasebe Kodlarında Malzemenin Muhasebe Kodu Hatalı Geliyor.
Satınalma İade İrsaliyesinin muhasebe kodlarında malzemenin muhasebe kodu hatalı geliyordu, düzeltildi.
136 WINERP-74284 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım İrsaliyeleri
Seri/Lotlu Malzemelerin Girildiği Satın Alma İade İrsaliyesinde Satırda İade Maliyeti Girilemiyor, İlgili Alan Pasif.
Seri/lotlu malzemelerin girildiği satın alma iade irsaliyesinde satırda iade maliyeti girilemiyordu. Düzeltildi.
137 WINERP-73690 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Satınalma İade Faturasında Satırda Sabit Kıymet Varsa Muhasebe Kodları Ekranında Kdv Muhasebe Kodu Hatalı Geliyor
Satınalma İade Faturasında Satırda Sabit Kıymet varsa muhasebe kodları ekranında kdv muhasebe kodu hatalı geliyordu, düzeltildi.
138 WINERP-74180 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Alınan Hizmet Faturasında İhracat Dosya Kodunu Manuel Olarak Yazıldığında “Verilen Koda Sahip Bir Kayıt Bulanamadı” Uyarısı Alınıyor.
Hizmet faturalarında satırda ihracat dosya kodu alanı elle dolduruluğunda “Verilen koda sahip bir kayıt bulunamadı” hatası alınıyordu,düzeltildi.
139 WINERP-74914 GO3

 

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
GO3 Ürününde Alınan Hizmet Faturası Kur Farkı Olarak Kesildiğinde, İncele Veya Değiştir İle Faturanın İçerisine Girildiğinde Genel Toplam Kısmında Para Birimi Değişmektedir.
Go ürünlerinde kur farkı olarak düzenlenmiş olan hizmet faturasının içerisine incele veya değiştir ile girildiğinde genel toplamda işlem dövizi alanlarının gösterilmesi engellenmiştir.
140 WINERP-75280 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Satınalma Faturasında Muhasebe Kodları Eksik Olduğu Halde, Muhasebeleştirme Kontrolü: Yapılmayacak Seçildiğinde Muhasebe Fişi oluşuyor, Oluşmamalı.
İçerisinde ek vergi uygulanmış malzeme satırı olan satınalma faturası “muhasebeleştirme kontrolü=yapılmayacak” filtresi ile muhasebeleştirilmek istenildiğinde eksik muhasebe koduna rağmen muhasebeleştirme işlemi yapılıyordu,düzeltildi.
141 WINERP-32674 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Satış Siparişinde Fiyatlandırma Dövizi Seçilip Birim Fiyat Girilip Sonra Satır Para Birimi Yerel Para Birimi Yapılıp Sevkedildiğinde İrsaliyeye Değerler Yanlış Geliyor
Satış siparişinde Fiyatlandırma Dövizi seçilip birim fiyat girilip sonra satırda para birimi döviz türü Yerel Para Birimi yapılıp sevkedildiğinde irsaliyeye değerler yanlış geliyordu, düzeltildi.
142 WINERP-72878 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Genelde Ve Satırlarda Raporlama Dövizi Seçili Olan Sipariş Üzerinden İrsaliye Oluşturulduğunda Raporlama Dövizi Cinsinden Hesaplama Yapılmıyor.
Sipariş fişi üzerinden irsaliye oluşturulduğunda dövizli tutar bilgisi irsaliyeye taşınmıyordu,düzeltildi.
143 WINERP-75049 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Sipariş Formu Tasarımı Alan Listesine Brüt Sipariş Toplamı Alanı Eklenmeli
Sipariş formu tasarımı alan listesine “Brüt Sipariş Toplamı” alanı eklenmiştir.
144 WINERP-73347 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Geçmiş Dönemde; Kaydedilen Bir İrsaliye Faturada Çağrıldıktan Sonra Faturaya Yeni Bir Malzeme Satırı Eklenerek Kaydedildiğinde Eklenen Malzeme Satırı İçin Oluşan İrsaliye Günün Tarihini Alıyor.
Mali dönem bağımlı firmalarda geçmiş döneme işlem yapılırken hatalı olarak dönem dışı tarihe irsaliye kaydedilememesi sağlanmıştır.
145 WINERP-75037 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Yeni Açılan Malzeme Kartında Malzeme Çıkış Fişleri Ve Satış İrsaliyede Negatif Stok Seviyesi Kontrolü İşlem Durdurulacak Olmasına Rağmen Negatif Seviye Kontrolü Yapılmamaktadır.
Malzeme yönetim parametrelerindeki negatif stok seviyesi işlem durdurulacak olarak ayarlanıp yeni bir malzeme kartı tanımlanıp çıkış işlemi yapılmak istendiğinde hatalı olarak negatif stok seviye kontrolü yapılmıyordu, hata düzeltilerek kontrol edilmesi sağlandı.
146 WINERP-73354 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Form Tasarımı Standart Alanlarında Yer Alan “Tedarikçi Kodu” Varyantlı Malzemeler İçin Hatalı Listeleme Yapmakta.
Fiş form tasarımı standart alanlarda ki “Müşteri-Tedarikçi Kodu” varyantlı malzemeler için ilk sıradakini listeliyordu. Varyant kartına tanımlama yapılmış ise varyantın, boş bırakılırsa malzeme kartına tanımlanan müşteri-tedarikçi kodunun yazılması sağlanmıştır.
147 WINERP-74052 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Satırları Parametresi Koda Göre Birleştirilecek Olduğunda İşlem Dövizli Satış/Satınalma Faturası Yazdırılırken İD Satır Tutarı Yanlış Geliyor
Fatura Satırları parametresi “Koda Göre Birleştirilecek” olduğunda İşlem Dövizli satış/ satınalma faturası yazdırılırken İD Satır Tutarı yanlış geliyordu, düzeltildi.
148 WINERP-74748 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
e-Fatura Ekle Etkisi Olmayan Kullanıcının e-Fatura Eklemesi Engellemeli
e-Fatura ekleme yetkisi olmayan kullanıcı irsaliye üzerinden faturalama işlemi ve fatura ekleme işlemi yapmak istediğinde yetki kontrolü yapılmıyordu,düzeltildi.
149 WINERP-75013 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
İrsaliye/Fatura Aktarımında İrsaliyedeki Düzenlenme Tarihi Güncellenmesi Parametrik Olmalıdır.
Satınalma ve satış-dağıtım parametrelerine “Kağıt irsaliye aktarımında düzenleme tarihi” seçeneği eklenmiştir. İrsaliye faturalandığında irsaliyedeki düzenlenme tarihi değişmesi seçime göre yapılmaktadır.
150 WINERP-76044 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış Faturasında Teslimat Kodu Değiştirildiğinde Teslimat Koduna Göre Fiyat Güncellenmemektedir.
Satış faturasında ‘Teslimat Kodu’ değiştirildiğinde, teslimat koduna göre fiyat güncellenmemekteydi, düzeltildi.
151 WINERP-76563 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış İrsaliyesinde Detaylar 2 Tabında Teslim Şekli Ve Taşıyıcı Kodu Girilip İrsaliye İçine Tekrar Girildiğinde Taşıyıcı Açıklaması Ve Teslim Açıklaması Alanları Siliniyor
Satış/ Satınalma irsaliyesinde ‘Detaylar 2’ tabında Teslim Şekli Ve Taşıyıcı Kodu girilip irsaliye içine tekrar girildiğinde Taşıyıcı Açıklaması Ve Teslim Açıklaması alanları siliniyordu, düzeltildi.
152 WINERP-75148 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Paketleme Fişleri
Paketleme Fişi İçinde Paket Üzerinde F9 Menüye Yaz (Etiket) Seçeneği Eklenmeli.
Paketleme fişlerine incele ile girildiğinde paket üzerinden f9 menüye yaz(etiket) seçeneği eklenmiştir.
153 WINERP-73287 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Malzeme Raporları – Ayrıntılı Satış Raporu
Faturadaki Satış Elemanı Kodu Değiştirildiğinde Ayrıntılı Satış Raporuna İlk Girilen Satış Elemanı Kodu Gelmektedir
Fatura içerisinde değiştirilen satış elemanı kodu bilgisi Ayrıntılı Satış Raporu ve Ayrıntılı Satınalma Raporu’nda hatalı listeleniyordu,düzeltildi.
154 WINERP-63644 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İthalat
  Hareketler – Dağıtım Fişleri
Dağıtım Fişi Muhasebeleştirilirken Malzeme Kartlarına Ait Muhasebe Kodları İçin Satır Birleştirme Yapılmıyor.
Dağıtım Fişi muhasebeleştirilirken malzeme kartlarına ait muhasebe kodları için satır birleştirme yapılmıyordu, düzeltildi.
155 WINERP-73314 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İthalat
  Hareketler – Dağıtım Fişleri
İthalat Operasyon Fişi Ve Alınan Hizmet Faturasında Girilen Manuel Muhasebe Kodları Dağıtım Fişi Muhasebe Kodları Penceresine Otomatik Yansırken Alacak Dekontunda Girilen Kodlar Yansımıyor
Alacak dekontuna girilen cari muhasebe kodu dağıtım fişi muhasebe kodları penceresine yansımıyordu, düzeltildi.
156 WINERP-74956 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  Hareketler – İhraç Kayıtlı Satış Faturaları
İhraç Kayıtlı Satış Faturası Browserındaki İşlem Dövizi ve Raporlama Döviz Tutar Alanı İle İlgili Fişin Dip Toplam Bilgileri Arasında Kuruş Farkı Oluşuyor
İhraç Kayıtlı Satış Faturaları browser ekranında, işlem dövizi ve raporlama dövizi kolonlarındaki tutarlar ile ilgili fişin dip toplam tutarları arasında kuruş farkı oluşuyordu, düzeltildi.
157 WINERP-72787 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  İşlemler
İhracat Operasyon Kur Farkı Fişinde Kdv Hesaplanmaktadır, Kdv Hesaplanmamalıdır.
İhracat operasyon kur farkı fişinde kdv hesaplanıyordu. Kdv hesaplanmaması sağlandı.
158 WINERP-73161 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  İşlemler
İhracat Operasyon Kur Farkı Hesaplama İşleminde, İhracat Dosya Kodu Verildiğinde Dosyadaki Cari Hesap Kartı İçin İşlem Yapılmalı.
İhracat operasyon Kur Farkı Hesaplama işleminde, ihracat dosya kodu filtresi tek bir dosya seçilerek çalıştırıldığında tüm cari hesaplar için tarama yapılıyordu, sadece seçilen dosyanın cari hesabına göre işlem yapılması sağlanmıştır.
159 WINERP-74750 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  İşlemler
İhracat Operasyon Kur Farkı Hesaplama İşlemi Filtrelerinde Bulunan İhracat Dosya Kodu Filtresinde Detaylı Filtrede Dosya Seçildiğinde Kur Farkı Hesaplanmamaktadır.
İhracat operasyon kur farkı hesaplama işlemi filtrelerinde bulunan ihracat dosya kodu filtresinde detaylı filtre ile dosya kodu seçildiğinde kur farkı hesaplamıyordu, hata düzeltilerek detaylı filtre kullanımında da hesaplama yapılması sağlanmıştır.
160 WINERP-74949 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

İhracat
  İşlemler
İhracat Operasyon Kur Farkı İşlemi Sonucu Oluşan Kur Farkı Fişlerinin Tarih Bilgisini İntaç Tarihinden Alması İçin Filtre Eklenmelidir.
İhracat Operasyon Kur Farkı İşlemi ile oluşacak olan kur farkı fişi tarihine,işlem filtrelerinde tarih filtresi intaç tarihi seçili olduğunda ve dosya kodu filtresinde tek bir dosya seçili olduğunda İntaç tarihinin atanması sağlanmıştır.
161 WINERP-74995 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
Kredi kartı İade fişi Kredi Kartı Fiş Tutarından Eksik Girilip Borç Takipte Kapama Yapıldığında Kredi Kartı Hesap Özeti KK Bloke Sekmesinde Borç Tutarı 2 Katı Görünüyor
Kredi kartı fişi için girilen ve tutarın bir kısmını karşılayan kredi kartı iade fişleri için borç kapatma işlemi yapıldığında ilgili banka kredi kartı hesap özetinde kredi kartı bloke hesap bakiyesinde hatalı tutar listeleniyordu,düzeltildi.
162 WINERP-75274 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
Kredi Kartında Fişi Ödeme İşlemlerinde Girilen Taksit Hareketleri Kredi Kartı Hesap Özetinde KK Bloke Hesabına Yanlış Değer Getirmektedir.
Kredi kartı fişinde ödeme planı girilip ilgili kredi kartı hesabı üzerinden hesap özeti alındığında kredi kartı bloke sekmesinde hatalı tutar listeleniyordu, düzeltildi.
163 WINERP-75045 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Yatırım Türünde Banka Kredisine Değiştir İle Girilerek Taksit Hareketleri Kaydedilmek İstendiğinde “Ödemeler Toplamı Belge Toplamı İle Uyuşmuyor” Hatası Alınıyor
Birden fazla taksit satırı olan kredi ekranında F9-taksit hareketleri ekranı açılıp kredi tekrar kaydedilmek istendiğinde “Ödeme Toplamı Belge Toplamı İle Uyuşmuyor” uyarısı alınıyordu,düzeltildi.
164 WINERP-75195 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Ticari Spot Kredi Açılıp Kaydedilmek İstendiğinde “Ödemeler Toplamı Belge Toplamı İle Uyuşmuyor.” Hatası Alınıyor ve Kredi Kaydedilmiyor.
Banka kredisi ekleme işleminde “Ödemeler hareketlerden oluşsun” kutucuğu işaretli durumda iken taksit hareketleri ekranında girilmiş olan tutarlarda yuvarlama problemin olması sebebiyle kredi kaydedilemiyordu,düzeltildi.
165 WINERP-76287 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Kart Üzerinde F9 Sipariş Hareketleri Pencerisinden Filtre Verildiğinde Microsoft OLE DB Provider For SQL Server: Column LG_XXX_XX_ORFLINE.CLOSED… Hatası Alınmaktadır
Cari hesap kartları üzerinden F9 sağ tuş menüden ulaşılan sipariş hareketleri pencerisinde filtre verilmek istediğinde sql hatası alınıyordu, hata düzeltilerek filtreleme yapılabilmesi sağlanmıştır.
166 WINERP-75746 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Banka Raporları – Banka Ekstresi
Banka Ekstresi Tarih Aralığı Verilerek Alındığında Devreden Durum Bilgisi Yanlış Geliyor
Banka Ekstresi “Tarih Aralığı” verilerek alındığında “Devreden Durum” bilgisi yanlış geliyordu, düzeltildi.
167 WINERP-74921 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Borç/Alacak Durum Raporu
Borç Alacak Durum Raporunda Geniş Metin İçerisinde Detaylı Bilgi(Cari Hesap) Seçeneği Olmalı.
Borç Alacak Durum raporunda ‘Geniş Metin’ içerisinde “Detaylı Bilgi(Cari Hesap)” seçeneği eklenmiştir.
168 WINERP-11639 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Hareket Dökümü
Cari Hesap Hareket Dökümünde Banka Hesap Kodu Filtresi Çalışmıyor.
Cari hesap hareket dökümü raporunda banka hesap kodu filtresinin banka fişleri için (Alınan Hizmet Faturası, Verilen Hizmet Faturası, Gelen Havale, Gönderilen Havale) çalışması sağlanmıştır.
169 WINERP-75044 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Özeti
Cari Hesap Özeti Raporu Pivot Olarak Alındığında Aylar Hatalı Sıralanıyor.
Cari Hesap Özeti raporu “Pivot” olarak alındığında Aylar hatalı sıralanıyordu, düzeltildi.
170 WINERP-75248 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Fişleri Browserında Filtre Ekranından Banka Kodu Filtresi Verdikten Sonra Ctrl+F İle Arama Yapıldığında “The correlation name BTRNS is specified multiple times in a FROM clause” Hatası Alınıyor.
Banka fişleri browserında filtre ekranından Banka Kodu filtresi verildikten sonra Ctrl+F ile arama yapıldığında “The correlation name BTRNS is specified multiple times in a FROM clause” hatası alınıyordu, düzeltildi.
171 WINERP-75333 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Alınan Hizmet Faturasındaki Bir Satırı “Shift+Delete” İle Silmek İstediğimizde “Bu İşlem Yapılan Ödemelerle Kapatılmış.Ödeme Bağlantıları İptal Edilmelidir.” Hatası Alınmaktadır.
Banka Alınan Hizmet faturasındaki “Shift+Delete” ile satır silinebilmesi sağlanmıştır.
172 WINERP-75471 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Fişleri Ekranında F9 Menü Toplu Kayıt Ekleme İşleminde Access Violation Hatası Alınmaktadır.
Banka Fişleri ekranından yapılan F9 – Toplu Kayıt Ekleme işleminde Access Violation hatası alınıyordu, düzeltildi..
173 WINERP-74680 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Fişleri
Kredi Kartı İade Fişinin Tahsilatında Komisyon Tutarı İçin Borç Yansıması Gerekirken Alacak Yansıyor.
Kredi Kartı İade Fişinin ödemesinde komisyon tutarı borç yansıması gerekirken alacak yansıyordu, düzeltildi.
174 WINERP-71087 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa İşlemlerinden Girilen Bankadan Çekilen Fişinde Tutar 1 Kuruş Yuvarlıyor
Kasa işlemlerinden, bankadan çekilen fişinde F9 döviz girişinden tutar girişi yapıldığında tutar 1 kuruş yuvarlıyordu. Düzeltildi.
175 WINERP-74411 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa Çalışma Günü Kontrolü Parametresi Evet Olduğunda Kasa İşlemleri Ekranında Toplu Kayıt Ekle İşlemi Çalışmıyor
Kasa Çalışma Günü Kontrolü parametresi Evet olduğunda Kasa İşlemleri ekranında Toplu Kayıt Ekle işlemi çalışmıyordu, düzeltildi.
176 WINERP-74828 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasadan Cari Hesap Girmeden Gider Pusulası Kesip Yeni Cari Kart Açtığımızda Bu Gider Pusulasındaki Cari Bilgisi Yeni Açılan Cari Kart Oluyor
Kasadan cari hesap seçmeden gider pusulası girilip, yeni cari kart açıldığında gider pusulasındaki cari hesap bilgisi yeni açılan cari kart oluyordu. Düzeltildi.
177 WINERP-73271 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
İndirilecek Kdv Listesinde Tevkifat Uygulanmamış Tutarları Kullan Filtresi “Evet” Olduğunda Alış Faturasının Kdv Tutarı Olması Gereken Tutarın 2 Katı Kadar Gelmektedir.
Alım faturalarında fatura satırında tevkifat payı sıfır yapıldığında, indirilecek kdv listesinde filtrelerden tevkifat uygulanmamış tutarları kullan “Evet” olduğunda alış faturasının kdv tutarını iki katı getiriyordu, düzeltildi.
178 WINERP-74269 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Muhtasar Beyannamede Ödemeler Tabındaki Ad Soyad Kolonlarına Fatura Satırları İcin Şahıs Şirketi Özelliğindeki Cari Hesap Kartındaki Ad Soyad Bilgisi Gelmeli
Muhtasar Beyannamede Ödemeler tabındaki Ad Soyad kolonlarına fatura satırları için şahıs şirketi özelliğindeki cari hesap kartındaki Ad Soyad bilgisi gelmesi sağlanmıştır.
179 WINERP-74560 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
KDV1 Beyannamesinde Matrah Sekmesinde Diğer İşlemler Alanında Girilen Matrah Tutarı, Vergi Tutarı Girildikten Sonra İki Katına Çıkmaktadır
KDV1 beyannamesinde matrah sekmesinde diğer işlemler alanında girilen matrah tutarı, vergi tutarı girildikten sonra iki katına çıkıyordu, düzeltildi.
180 WINERP-75187 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Defterler
Aynı Ay İçerisinde Sadece Açılış Ve Kapanış Fişi Olması Durumunda Büyük Defter Oluşturulurken “Yevmiye Ve Büyük Defterin İlk Ve Son Yevmiye Madde Numaraları Aynı Olmadığından Dosya Oluşturulamadı.” Hatası Alınmaktadır.
e-Defter uygulaması kapsamında aynı ay içerisinde sadece açılış ve kapanış fişi olması durumunda defter-i kebir oluşturulurken hata alınıyordu, düzeltildi.
181 WINERP-74523 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Otomatik Muhasebeleştirme Devredeyken Banka Verilen Hizmet Faturası Başlığında Seçilmiş Olan Proje Kodu Muhasebe Fiş Satırları Alacak Ayağına Yansımıyor.
Banka hizmet faturalarında otomatik olarak açılan muhasebe fişi alacak satırlarına hizmet faturasında seçilmiş olan proje kodu bilgisi yansımıyordu, hata düzeltilerek yansıması sağlandı.
182 WINERP-64230 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Muhasebeleştirme
Bordro Entegrasyonu Kapsamında Parametre Bazında Dağıtım Şablonu Uygulanan Sicil Kartlarının Puantaj Toplamları Eksik Muhasebeleştiriliyor
Bordro entegrasyonu kapsamında ‘Parametre Bazında” dağıtım şablonu uygulanan sicil kartlarının puantaj toplamları eksik muhasebeleştiriliyordu, düzeltildi.
183 WINERP-73322 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Muhasebeleştirme
Muhasebeleştirme İşlemlerinden Kasa İşlemleri Muhasebeleştirildiğinde Kasadan Kesilen Fatura Numarası Muhasebe Fiş Açıklamasına Getirilemiyor.
Kasa işlemlerinden eklenmiş olan faturalar Muhasebeleştirme İşlemleri altındaki Kasa İşlemleri menüsünden muhasebeleştirildiğinde satır açıklamasına fatura numarası yazdırılamıyordu, düzeltildi.
184 WINERP-72329 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Yevmiye Madde Numaralama
İşyeri Numarası 4 Karakterli Olduğunda Yevmiye Madde Numaralamada Muhasebe Fişlerine Yevmiye Madde Numarası Yazmıyor
İşyeri numarası 4 karakterli olduğunda Yevmiye Madde Numaralamada muhasebe fişlerine yevmiye madde numarası yazılmıyordu, düzeltildi.
185 WINERP-74477 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Finans Parametreleri
Finans Parametrelerinde Cari Hesap Bazında Belge Numarası Kontrolü Yapılacak İşlemler Alanına Toptan Satış Faturasınında Eklenmesi Talep Edilmektedir.
Finans parametrelerinde ‘Cari Hesap Bazında Belge Numarası Kontrolü Yapılacak İşlemler’ alanına Satış Faturaları türleri de eklenmiştir.
186 WINERP-75008 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  İşlemler – Onaylama
2.51 Versiyonu International Sette Programa Rusça Girildiğinde Ticari Sistem Yönetimi Altindaki Tanımlar Haricinde Tüm Menüler Kayboluyor.
Ürüne Rusça dilinde giriş yapıldığında ticari sistem yönetimi modülü altında bulunan seçeneklerin bir kısmı gelmiyord,düzeltildi.
187 WINERP-74863 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – *
Form Yazdırma Limitinde Parametrelerden Verilen Limit Fiş Ekrana Alıp Yazdırıldığında Kontrol Etmiyor.
Form Yazdırma Limitinde parametrelerden verilen limit, fiş ekrana alınıp yazdırıldığında kontrol edilmiyordu, düzeltildi.
188 WINERP-74499 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Amortisman Tablosunda F9 Menüde Yer Alan Muhasebeleştirme İşareti Koy Seçeneği Kullanıcı Bazında Yetkilendirilebilmeli
Amortisman tablosunda F9 menüde yer alan ‘Muhasebeleştirme İşareti Koy/ Kaldır’ seçeneği için kullanıcı yetkilerine yetki tanımlaması eklenmiştir.
189 WINERP-75284 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Kullanıcı Yetkilerinden Cari Hesap Risk Ayarlama Yetkisi Kaldırıldığında Kullanıcı Belirle Yetkisi De Kapanıyor
Kullanıcı üzerinde “Cari Hesap Risk Ayarlama” yetkisi olmadığı durumda ürün içerisinden kullanıcı belirle işlemi yapılamıyordu,düzeltildi.
190 WINERP-75094 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – Banka Kodları
Kuruluş Bilgilerinde Banka Kodlarında Bankalar Ve Banka Şubeleri Alfabetik Veya Numaramatik Olarak Gitmemektedir.
Kuruluş bilgilerinde yer alan banka ve banka şubeleri koda göre sıralanmıştır.
191 WINERP-73415 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – GTIP
Gtip Kodlarında Kimya Sanayi Ve Buna Bağlı Sanayi Ürünlerinin Alt Kırılımları Eksik Görüntülenmektedir.
Gtip kodlarında ‘Kimya Sanayi Ve Buna Bağlı Sanayi Ürünleri’nin alt kıırılımlarında düzeltme yapılmıştır.
192 WINERP-11153 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – Şifre Sistemi Ayarları
Kullanıcı Şifrelerinde Büyük Küçük Harf Ayrımı Yapılmamasına Rağmen CTRL+L İle Program Kilitlendikten Sonra Şifre Girişi Yapılırken Büyük Küçük Harf Ayrımı Yapılıyor.
Ctrl+L kilit ekranında şifre sistemi ayarlarında bulunan “Büyük harf / Küçük harf duyarlılık” seçimi dikkate alınmıyordu,düzeltildi.
193 WINERP-73434 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Navigator
  Fatura Fonksiyonları – INVCALC
Invcalc Fonksiyonunda ITY Filtresi Fiş Türlerine Göre Ters Çalışmaktadır.
INVCAL fonksiyonu ile beraber toplam değerlerin;* Satınalma miktarlarının (+), tutarlarının (-) olarak,

* Satınalma iade miktarlarının (-) , tutarlarının (+) olarak,

* Satış miktarlarının (-) , tutarlarının (+) olarak,

* Satış iade miktarlarının (+) , tutarlarının (-) olarak yansıması sağlanmıştır.

194 WINERP-75563 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Navigator
  Fatura Fonksiyonları – INVCALC
INVCALC fonksiyonunda ReturnType alanına 4 yazıldığında değer getirmiyor.
INVCALC fonksiyonunda ReturnType alanına 4 değeri verildiğinde hesaplama yapılmıyordu, düzeltildi.
195 WINERP-71338 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Araçlar
  Veri Aktarımı (dışarı)
Kasa İşlemleri Altından Girilen Fatura XML Aktarımı ile İçeri Aktarıldığında “Access Violation” Hatası Alınmaktadır.
Kasa İşlemleri altından girilen fatura XML aktarımı ile içeri aktarıldığında “Access Violation” hatası alınıyordu, düzeltildi. XML ile kasa işlemleri fatura seçeneği dışarı aktarıldığında DATE kolonu da seçilmelidir.
196 WINERP-75011 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Skonsol (Satış Konsolu)
  Satış
İnternational Setlerde Skonsol Kullanımında Satış İşleminde F9 Menü Listeleniyor. Ancak Seçenekler Tıklandığında İlgili Pencere Açılmıyor.
Bölgesel ayarlar arapça harici olduğu durumda satış konsolu arapça olarak kullanılmak istendiğinde veya bölgesel ayarlar arapça olup satış konsolu farklı bir dille kullanılmak istendiğinde fişler içerisindeki f9 menü seçenekleri çalışmıyordu,düzeltildi.
197 WINTLS-6842 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

e-Posta Sunucusu SMTP Seçili Olduğu Zaman Program İçerisinden Gönderilen e-Postanın Mesaj Formatı Bozuluyor.
SMTP posta sunucusu kullanıldığı durumlarda form gönderim işleminde açıklama kısmına girilen metin değerin formatı korunmuyordu,düzeltildi.
198 WINTLS-6860 TigerPlusTiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Oracle Veritabanında, Malzeme Ve Cari Hesap Kart Browserında Açıklama Kolonunda Arama Yapılamıyor.
Oracle veritabanı kullanıldığında malzeme ve cari hesap browserında yer alan açıklama kolonunda arama yapılamıyordu, arama yapılabilmesi sağlandı.
199 WINTLS-6858 GO3Tiger3

Tiger3Enterprise

3 Serisi Yeni Arayüzde Firma Değiştirme İşleminde Ekranın Yüklenmesi Çok Uzun Sürüyor
3 Serisi yeni arayüzde Firma Değiştirme işleminde ekranın yüklenmesi çok uzun sürüyordu, düzeltildi.
200 WINTLS-6866 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

2.51 Versiyonda Firma Arası Geçişte Ekrana Tıklandığında Access Violation Hatası Alınmaktadır.
“Firma Seç” işlemi ile yeni bir firmaya geçildiğinde masaüstü yüklenene kadar ekranda mouse ile tıklama yapıldığında hata alınıyordu, düzeltildi.
201 WINTLS-6902 GO3Tiger3

Tiger3Enterprise

Yeni Arayüzde Ambar Fişinde Çıkış Ambarı Seçimi Yapılıp Mouse İle Giriş Ambarına Tıklandığında Ambar Seçim Combox ı Pasif Hale Geliyor.
Yeni arayüzde ‘Ambar Fişi’nde Çıkış Ambarı seçimi yapılıp mouse ile Giriş Ambarına tıklandığında ambar seçim combox ı pasif hale geliyordu, düzeltildi.
202 WINERP-76339 GO3TigerPlus

Tiger3

TigerEnterprise

Tiger3Enterprise

Satınalma Ve Satış Faturalarında Onaylama İşlemi Yapılmasına Rağmen Onay Tarihinden Öncesine İşlem Yapılmasına İzin Veriyor
Satınalma ve satış faturalarında onaylama işlemi yapılmasına rağmen onay tarihinden öncesine işlem yapılabiliyordu , hata düzeltilerek işlem yapılamaması sağlanmıştır.

 

Saygılarımızla,

Logo Yazılım

 

 

asi2