network-guvenlik

Truva Bilgi İşlem olarak, Labris Ürünlerinden Güvenlik duvarı, Sanal özel güvenlik ağ(VPN), Hat sığa ve yedeklilik yönetimi, Url/içerik filtreleme, Antivirüs/antispam ağ geçidi, Saldırı tespit ve önleme, Sunucu yük dengeleme, Merkezi yönetim ve log sunucu, Mesajlaşma sistemi hizmet ve desteklerini vermektedir.

Labris Networks, internet ağ güvenliği alanında, kuruluşundan bu yana Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiş bir Türk teknoloji şirketidir.

Bilişim Güvenliği konusunda Ar-Ge ve üretim yapan şirket, 2003 yılında ”Türkiye’nin ilk ulusal güvenlik duvarı” nı, 2005 yılında “Türkiye’nin ilk yerli UTM ürünü” nü duyurdu. Ürünlerinin yaygın satışına 2005 yılında başladı.

Sırasıyla Güvenlik Ağ Geçidi Yazılımları, Güvenlik Ağ Geçidi Cihazları, Ağ Dinleme ve Loglama Cihazları, Bulut Servisleri, HARPP DDoS Mitigator – Siber Savaş Aracı ürün ailelerinin üretimini gerçekleştirdi. 3 yıldır Deloitte Technology Fast 50 Turkey ve Fast500 EMEA listelerinde yer alarak, bölgenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına üreterek girmiştir. Labris Common Criteria (Ortak Kriterler) EAL4+ güvenlik sertifikasına sahip dünyanın 12 Ağ Geçidi markasından biridir ve aynı zamanda tek Türk Ağ Geçidi Markasıdır. Ortak Kriterler (ISO/IEC 15408), 26 ülke tarafından kabul edilen dünyanın en kapsamlı güvenlik sertifikasyon sürecidir. EAL4+, bir ağ geçidi ürünü tarafından alınabilecek en üst güvenlik seviyesidir.